اخبار پزشکی و دنیای طب و سلامت روانشناسی تغذیه

چطور بلیط هواپیما بخریم که سفرهای ارزان برویم؟

0

سفر بهترین راه برای دور شدن از شلوغیها و خستگیهای روزمره زندگیست، چه سفر کوتاه آخر هفتهای باشد، و چه یک سفر فصلی برای فرار از گرمای طاقتفرسای شهر در روزهای تابستان. اما بعضی وقتها این رویای استراحت و روزهای خوش با نگرانی هزینههای سرسامآور بلیط هواپیما و هتل و سفر، بدون اینکه اصلا سراغشان برویم، فراموش میشوند. امروزه به کمک دسترسی آسانتر و سریعتر به اطلاعات از طریق خدمات آنلاین به‌راحتی میتوانید از قیمتها و گزینههای مختلف برای برنامهریزی سفر استفاده کنید.

خرید بلیط هواپیمای ارزان

سفر ارزان فوت و فنهایی دارد که بعد از یک بار امتحان و دیدن مزایا و نتیجههایش حتما آن را تکرار خواهید کرد و هر دفعه حرفه‌ای‌تر از دفعه قبل برنامه سفرتان را جور خواهید کرد. بهتر است از مدتها قبل برای سفرتان برنامهریزی و اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید. برای سفرهای خارجی حداقل از یک ماه قبل بلیط هواپیما تهیه کنید، اما به خاطر داشته باشید که زمان ایدهآل برای خرید بلیط هواپیما برای سفرهای خارجی بین ۲ تا ۳ ماه، و برای پروازهای داخلی بین ۱ تا ۳ هفته است. معمولا بلیطهای چارتری در مقایسه با بلیطهای سیستمی ارزانتر هستند اما مشکلات خودشان را هم دارند. ممکن است گاهی خوش‌شانس باشید و بابت بلیط چارتر لحظه آخر، نصف قیمت را بپردازید، اما همیشه این طور نیست و شاید حتی مجبور شوید تا دو برابر قیمت بلیط هواپیما را برای به تاخیر انداختن خربد بلیط به امید ارزان شدن در لحظه آخر،‌ پرداخت کنید. پس بهتر است برای تعطیلات طولانیمدت‌تان تا لحظه آخر منتظر نمانید و از چند ماه قبل بلیط هواپیما را بخرید.

یکی از راههایی که میتوانید برای کاهش هزینههای سفر امتحان کنید، خرید آنلاین بلیط هواپیماست. وقتی از مدتها قبل، مخصوصا در فصلهای پرسفری مثل تابستان، اقدام به خرید بلیط هواپیما میکنید، هنوز بلیطها به طور کامل فروش نرفتهاند و صندلی‌های خالی هواپیما بیشترند و بنابراین شما امکان انتخاب بیشتری دارید. از طرفی موقع خرید آنلاین بلیط هواپیما میتوانید گزینههای مختلف را امتحان کنید و بعضا ممکن است یک روز تغییر در زمان رفت یا برگشت، یا حتی ساعت و زمان خود پرواز، تفاوت زیادی در قیمت ایجاد کند. اگر مهم نیست که روز مشخصی را در شهر مقصد باشید، این بازه را تا یک هفته قبل و بعد هم چک کنید تا مطمئن شوید که بهترین قیمت را پیدا کرده‌اید.

یکی دیگر از راههای خرید بلیط هواپیمای ارزان پروازهای چارتر هستند، که قیمت آنها با توجه به مسیر تغییر میکند. نکاتی مثل پرطرفدار بودن مسیر پرواز، پررفت و آمد بودن مسیر همگی در قیمت بلیط هواپیمای چارتر تاثیر دارند. بلیط هواپیمای چارتر چون به صورت عمده خریداری میشود قیمت پایینتری دارد اما یک ویژگی دارند و آن هم اینکه نمیتوانید آنها را کنسل کنید. با توجه به محبوبیت مقصد و مسیر پرواز بعضی وقتها حتی ممکن است یک یا دو روز قبل هم برای جاهای کمطرفدارتر بلیط هواپیمای چارتر پیدا کنید، اما برای جاهای پرطرفدار این بلیطها معمولا زودتر به فروش میرسند. اما یادتان باشد که بلیط هواپیمای چارتری دردسرهای خودش را هم دارد. گاهی اتفاق افتاده که بعد از خرید بلیط هواپیمای چارتر، بعضی مسافران در فرودگاه متوجه میشوند اسمشان در لیست پرواز وارد نشده و شرکتهای فروشنده هم در این رابطه مسئولیتی قبول نمیکنند. پس یادتان باشد که خرید بلیط هواپیمای چارتری، برخلاف باور عموم، تنها راه کم کردن هزینه سفر نیست و راه‌های دیگری هم برای کم کردن قیمت بلیط هواپیما و سفر وجود دارد.

رزرو هتل با بهترین قیمت و ضمانت

بهترین راه رزرو و اقامت ارزانقیمت در سفر، رزرو آنلاین است. شما به صورت آنلاین به‌آسانی میتوانید متناسب با اکثر جاها و مکانهایی که قصد گردش دارید، نزدیکترین محل یا متناسب با نیازها و سلیقه شخصی خودتان از بین هتلهایی با امکانات مختلف انتخاب کنید. درباره هتلها هم اگر مسافر فصلهای پرسفری مثل تابستان هستید، از قبل اتاق‌تان را رزرو کنید. هر چقدر فاصله بین تاریخ رزرو هتل و روز سفرتان بیشتر باشد، هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

اگر سفر خارجی شما همزمان با تعطیلات خاص، یا فستیوال و کنسرت خاصی است به یاد داشته باشید، که هتلهای خوب خیلی سریع پر میشوند و ممکن است مجبور شوید برای هتلهای با کیفیت پایین، هزینه خیلی بیشتری بپردازید. در سفرهای داخلی هم ممکن است در زمان عیدها و تعطیلات چندروزه این اتفاق بیافتد.

بعضی از هتلها در فواصل زمانی مختلف و به صورت رندوم تخفیفهایی را برای بعضی از اتاقهایشان در نظر میگیرند که چون طبق قاعده خاصی نیست، فقط با چک کردن و رزرو آنلاین میتوانید از آنها باخبر شوید، که یکی دیگر از خوبیهای متعدد رزرو آنلاین هتل است.

سفر ارزان و راحت با زورق

زورق، یک وب‌سایت خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل آنلاین است که همه امکانات سفر و تهیه بلیط هواپیما و رزرو هتل را در اختیارتان می‌گذارد. زورق با هدف راحتتر و بهصرفهتر کردن تجربه سفر، امکان خرید بلیط هواپیما از بین ۱۰۰۰ ایرلاین معتبر در سراسر دنیا، و رزرو هتل از بین بیش از ۴۰۰ هزار هتل در شهرهای مختلف دنیا را در اختیار مسافران ایرانی قرار میدهد. با امکان پرداخت ریالی یکی از بزرگترین مشکلات خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل خارجی از سر راه مسافران ایرانی برداشته شده و سفر راحت و بیدردسری برای همه فراهم شده است.

برای پروازهای داخلی خود هم میتوانید از پروازهای چارتری زورق استفاده کنید. در حالی که معمولا مشکلات بسیاری برای بلیطهای هواپیمای چارتری به وجود میآید، و بسیاری از مسافران در فرودگاه و دیرهنگام از این مشکلات آگاه میشوند، زورق بلیط چارتر خود را با تضمین در اختیار مسافران قرار میدهد. در صورت بروز هر مشکلی برای این بلیطها زورق بدون دریافت هرگونه هزینه، بلیط جدید صادر میکند تا مسافران از سفر خود نمانند.

با کمک زورق میتوانید هتلهای مختلف را در شهرهای مختلف جهان بررسی کنید و بهترین گزینه برای مدت زمان سفر خود را با در نظر گرفتن امکانات و قیمت انتخاب کنید. همچنین به راحتی میتوانید از تخفیفهایی که هتلها برای بعضی از اتاقهای خود در نظر میگیرند، باخبر شوید.

در زورق میتوانید هر زمان، برای هر تاریخی، و در شهرهای مختلف دنیا بلیط هواپیما بخرید و هتل رزرو کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خرید بک لینک خرید رپورتاژ نرم افزار مطب نرم افزار مطب نرم افزار رستوران نرم افزار انبارداری