شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با متفرقه

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آموزش ساخت مربای هویج اموزش مربای هویج بیماری تغذیه خاصیت سیب خواص خوردن سیب خواص سیب خواص سیب ترش خواص سیب درختی خواص گوجه خواص گوجه فرنگی خواص گوجه فرنگی برای پوست درمان سرماخوردگی درمان سرما خوردگی درمان سرماخوردگی با گیاهان دارویی راه درمان سرماخوردگی راههای درمان سرماخوردگی طرز تهیه مربای هویج طرز تهیه مربای هویج زیبا طرز ساخت مربای هویج فایده سیب فواید خوردن سیب فواید خوردن سیب ناشتا فواید سیب فواید سیب درختی فواید گوجه فواید گوجه فرنگی مربای هویج مربای هویج به شکل گل رز پیشگیری از سرماخوردگی

طراحی بسته بندی شرکت ادریس

خانه » متفرقه » طراحی بسته بندی شرکت ادریس

آیا میدانید طراحی بسته بندی چرا مهم و با ارزش است؟ اگر نظرسنجی های مختلف را بررسی کنید ٬ متوجه خواهید شد٬ این بسته بندی محصول است که محصول یا خدمات را به فروش میرساند.
اگر با کیفیت ترین محصولات را در یک بسته بندی ساده و بدون مفهوم قرار دهیم ٬ قطعا مشتریان از آن عبور خواهندکرد و دست به سمت محصولات رقبا دراز میکنند. باید طراحی بسته بندی آنقدر تاثیر گذار باشد تا مشتری را جذب کند ٬ در نظر بگیرید در میان انبوهی از محصولات رقبا در قفسه ها ٬ چرا مشتری باید محصول شما را انتخاب کند؟ آیا کیفیت محصول شما دیده می شود؟ خیر … این طراحی بسته بندی محصول شما است که ارزش و هویت محصول را فریاد میزند … اولین تبلیغ خدمات و محصولات بدون شک بسته بندی آنها است.
شرکت تبلیغاتی ادریس با علم و درک اهمیت بسیار زیاد هنر و گرافیک در تبلیغات ، واحد طراحی بسته بندی خود را ایجاد نموده است.
شرکت تبلیغاتی ادریس نخبگان و متخصصان گرافیک ایران را گرد هم آورده تا بتواند بهترین ایده های گرافیکی را به طرح های ناب بسته بندی تبدیل کند.
از این رو شرکت تبلیغاتی ادریس ٬خود را در زمینه ی طراحی بسته بندی های مدرن بسیار توانمند دانسته و به یقین نقش موثری در تثبیت و ارائه اهداف مشتریان در طرح های گرافیکی بسته بندی داراست.
و بدانید …
بسته بندی ابزاری است که پیام تبلیغاتی را میتواند هوشمندانه در میان انبوهی از محصولات رقبا ٬ به ذهن مخاطب برساند و انگیزه ای در ذهن مشتری ایجاد کند برای خرید محصولات یا خدمات برند شما !!!

سایر خدمات واحد طراحی گرافیک

۱- طراحی ست اوراق اداری
۲- طراحی لوگوهای مدرن و حرفه ای
۳- هویت بصری سازمانی
۴- طراحی سایت بر اساس نیاز مشتری و آنالیز بازار
و …

اگر دوست دارید حرفه ای ترین و هدفمندترین کمپین تبلیغاتی را در بین رقبا داشته باشید میتوانید به صورت رایگان با مشاوران ما مشورت کنید.
برای دریافت مشاوره لطفا با شماره ی ۸-۸۸۳۴۱۱۹۷-۰۲۱ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

با تشکر شرکت برند سازی ادریس
edris-ac.com


# # # #

مطالب پیشنهادی

از لیرز مو تا میکرونیدلینگ

آهنگ محسن چاوشی به نام زندان

افزایش تراز آزمون آزمایشی با مکتبستان

خرید هاست ارزان و با کیفیت از پویاسازان

پربازدید های متفرقه

نظرات شما